Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Naujienos

Kviečiame į akrojogos užsiėmimus (foto)

www.acroyoga.lt drauge su LASS kviečia neregius, norinčius išbandyti sportinius pasiskraidymus! Akrojoga – tai nauja ir vis labiau populiarėjanti sporto šaka, apjungianti akrobatikos, jogos ir masažo elementus. Regėjimo čia nereikia – itin svarbūs pojūčiai, savęs ir partnerio pažinimo džiaugsmas. Dalis neregių jau dalyvavo keliose treniruotėse, ir jiems puikiai sekėsi! "Šiuo metu mūsų skraiduoliai jau moka paukščio variacijas, "aukštai skrendantį banginį", terapinio skraidymo hamako poziciją ir šiek tiek Tajų masažo", sako treneris Karolis. 

Užsiėmimai neregiams vyks Vilniuje iki spalio 14 d., įskaitant ir šeštadienius ar sekmadienius (susidomėjusiems tvarkaraščiai bus atsiųsti asmeniškai). Užsiėmimų tikslas – paruošti akrojogos pasirodymus, kurie vyks Vilniaus sporto festivalyje spalio 15 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.

Svarbu silpnaregiams: būtinai įvertinkite savo sveikatos galimybes, kad nepakenktumėte regėjimui. Dalis judesių atliekama žemyn galva. Akrojoga netinka, jei yra bent minimali tinklainės atšokos rizika. 

Susidomėję kreipkitės į “Acro yoga in a tie” (info@acroyoga.lt) iki šio penktadienio.

Nuotrauka - iš http://www.acroyoga.lt/

Nuotrauka - iš http://www.acroyoga.lt/