Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Naujienos

DĖMESIO: patvirtintas skėtinių neįgaliųjų asociacijų atstovų, deleguojamų 2018 m. projektų atrankos stebėsenai savivaldybėse, sąrašas (MS Word)

Neįgaliųjų reikalų departamentas patvirtino skėtinių neįgaliųjų asociacijų atstovų, deleguojamų 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos stebėsenai savivaldybėse, sąrašą. Iš Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos į projektų atrankos stebėseną deleguoti 24 atstovai, kurie savivaldybėse vykdys stebėtojų funkcijas.

Iš Vilniaus ir Alytaus regiono:

  1. Lilija Sereikienė deleguota į Alytaus raj. savivaldybę;
  2. Teresė Volosevič deleguota į Druskininkų savivaldybę;
  3. Daiva Markinienė deleguota į Lazdijų raj. savivaldybę;
  4. Audronė Kreizienė deleguota į Širvintų raj. savivaldybę;
  5. Likumida Orlova deleguota į Švenčionių raj. savivaldybę;
  6. Zita Angelė Baravykienė deleguota į Trakų raj. savivaldybę;
  7. Lilija Sereikienė deleguota į Varėnos raj. savivaldybę.

Iš Kauno ir Marijampolės regiono:

  1. Irena Karsokaitė deleguota į Kazlų Rūdos savivaldybę;
  2. Gediminas Rašimas deleguotas į Kalvarijos savivaldybę.

Iš Panevėžio ir Utenos regiono:

  1. Rasa Rimkūnaitė deleguota į Anykščių raj. savivaldybę;
  2. Pranas Pliuška deleguotas į Biržų raj. savivaldybę;
  3. Virginija Pukenienė deleguota į Ignalinos raj. savivaldybę;
  4. Irma Katilauskienė deleguota į Panevėžio raj. savivaldybę;
  5. Valė Kuprovskienė deleguota į Pasvalio raj. savivaldybę;
  6. Asta Dikmonaitė deleguota į Rokiškio raj. savivaldybę.

Iš Šiaulių ir Tauragės regiono:

  1. Genovaitė Urbonienė deleguota į Akmenės raj. savivaldybę;
  2. Janina Samušienė deleguota į Jurbarko raj. savivaldybę;
  3. Janina Aižinienė deleguota į Kelmės raj. savivaldybę;
  4. Inta Skeivienė deleguota į Radviliškio raj. savivaldybę;
  5. Janina Paulauskienė deleguota į Šiaulių raj. savivaldybę;
  6. Toma Voroneckytė deleguota į Šilalės raj. savivaldybę.

Iš Klaipėdos ir Telšių regiono:

  1. Loreta Andronovienė deleguota į Klaipėdos r. savivaldybę;
  2. Ilona Pocevičiūtė deleguota į Skuodo raj. savivaldybę;
  3. Aldona Domarkienė deleguota į Šilutės raj. savivaldybę.

Deleguotas skėtinių neįgaliųjų asociacijų atstovų 2018 m. projektų atrankos stebėsenai savivaldybėse sąrašas (MS Word).

Išsamesnę informaciją rasite paspaudę šią nuorodą: http://www.ndt.lt/finansavimo-konkursai/socialines-reabilitacijos-paslaugu-remimas/projektu-atrankos-stebesena/