Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Naujienos

Baigėsi LASS XXVIII ataskaitinis Suvažiavimas

2017 m. birželio 1 d. viešbutyje „Panorama“, Vilniuje, įvyko LASS XXVIII ataskaitinis Suvažiavimas, kuriame dalyvavo 75 delegatai (iš 87).

Patvirtinta nauja, per visą organizacijos veiklos istoriją jau 17-oji, LASS įstatų redakcija.

Suvažiavimo metu delegatai išklausė ir patvirtino LASS centro tarybos 2016 m. veiklos ataskaitą. Priimtas sprendimas dėl LASS 2016 m. veiklos ataskaitos ir metinių finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimo. LASS revizijos komisijos pirmininkė Gemutė Padribonienė supažindino delegatus su 2016 m. revizijos komisijos ataskaita, kuri taip pat buvo patvirtinta.

Patvirtinta nauja LASS 2016-2018 m. veiklos krypčių redakcija. Pakeitimai atlikti 5-ame punkte „Užimtumas“. Delegatai pritarė siūlymui, kad LASS steigtose įmonėse ir gamybinę veiklą vykdančiose įstaigose regėjimo neįgalieji pagal darbuotojų sąrašą sudarytų ne mažiau nei 40 proc. (iki 2017 m. birželio 1 d. buvo 45 proc.) nuo viso darbuotojų skaičiaus.

Suvažiavimo delegatai pritarė, kad LASS XXVIII Suvažiavimo vardu, raštu būtų kreipiamasi į LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę, į LR Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį ir į LR Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį dėl jau ne vieną dešimtmetį veikiančių, LASS įsteigtų Neįgaliųjų socialinių įmonių veiklos tęstinumo sąlygų užtikrinimo. Toks sprendimas priimtas dėl 2017 m. balandžio 6 d. Lietuvos Respublikos Seime pateikto Socialinių įmonių įstatymo Nr. IX-2251 pakeitimo įstatymo projekto (nauja redakcija) registracijos Nr. XIIIP-523, nes, jei šis įstatymas be pakeitimų būtų priimtas, visos keturios LASS įsteigtos Neįgaliųjų socialinės įmonės nebeišgyventų ir darbo netektų šių įmonių darbuotojai, kurių didelė dalis – žmonės su regėjimo negalia.

Nuotraukoje - LASS LASS XXVIII ataskaitinis Suvažiavimas

Nuotraukoje - LASS LASS XXVIII ataskaitinis Suvažiavimas